Bushandel Erika - sprzedaż używanych autobusów

Firma Erika od ponad 20 lat prowadzi działalność jako importer autobusów z zagranicy. Bogate, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży używanych autobusów pozwoliło nam zająć ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu możemy pochwalić się tym, że jesteśmy liczącym się wśród polskich Odbiorców sprzedawcą używanych autokarów, busów i minibusów.

Sprowadzamy pojazdy wszystkich marek i różnych roczników z krajów Unii Europejskiej – głównie Francji i Niemiec, gdzie prowadzimy stałą współpracę z firmami transportowymi i mamy liczne kontakty biznesowe. Marki cieszące się największym powodzeniem wśród naszych Klientów to Setra, Mercedes-Benz, VDL, MAN, Scania, Irisbus, Iveco, Volkswagen oraz Neoplan, jednak na życzenie Klientów sprowadzamy dowolny autobus.

Używane autokary i busy z zagranicy

Sprowadzamy jedynie w pełni sprawne i spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa używane autokary i busy z zagranicy. Wiele osób wie, że zakup pojazdu u zachodnich sąsiadów wiąże się z ryzykiem – korzystając z usług naszej firmy można tego uniknąć. Kupujemy jedynie autokary pochodzące ze sprawdzonych źródeł, co pozwala nam dokładnie zweryfikować je pod kątem sprawności. Sprowadzając używane autobusy z zagranicy kierujemy się przede wszystkim ich jakością, a nie wyłącznie – nie brak inwestorów popełniających ten błąd – najniższą ceną. Fakt, że od kilkudziesięciu lat monitorujemy europejski rynek autobusowy i każdego dnia przeglądamy niemieckie i francuskie strony z ogłoszeniami, a sprowadzamy jedynie osobiście zweryfikowane wcześniej pojazdy, pozwala nam zaufać. Naszej działalności przyświeca prosty cel: dostarczenie Klientom autokarów i busów używanych w bardzo dobrym stanie, bez ukrytych wad, w atrakcyjnej cenie.

Akcesoria do autokarów i tapicerowanie

Nasza współpraca nie musi zacząć się i skończyć jedynie na sprzedaży autobusu. Oferta firmy Erika jest bardziej rozbudowana: proponujemy także usługi tapicerowania autokarów oraz szereg akcesoriów i wyposażenia pojazdów do przewozu osób. Ponadto jesteśmy gotowi każdy sprzedawany autobus doposażyć według preferencji i potrzeb Klienta – na życzenie wymieniamy elementy wyposażenia, szyjemy nowe zasłony, zwiększamy liczbę miejsc.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą używanych autobusów na sprzedaż, nasza firma jest do Państwa dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia, jakie modele mamy obecnie w sprzedaży. A jeżeli wśród propozycji nie ma autokaru, którego zakupem są Państwo zainteresowani, wówczas prosimy o kontakt – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Państwa tabor zasilił odpowiedni pojazd.

O nas

Erika – sprzedaż autobusów 


Busy i autobusy używane z Europy Zachodniej

​Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, a przede wszystkim do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Lubczy (powiat Tarnów, Małopolska). Na miejscu mogą Państwo odbyć jazdę próbną i na własnej skórze przetestować nasz sprzęt. Ceny używanych autokarów podlegają negocjacji i uzależnione są od Państwa potrzeb i oczekiwań. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00 oraz w soboty od 08:00 do 13:00. Jesteśmy dostępni również w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu spotkania.
 
Zajmujemy się sprzedażą używanych autokarów – dowiedz się o nas więcej!
Chcesz zawiązać z nami współpracę? Wyślij zgłoszenie!

 

Czytaj więcej

Licznik lat

Ponad

0
Licznik sprzedanych pojazdów
0
Licznik zadowolonych klientów

Ponad

0

Nasze marki

SetraMercedesVDLMANNeoplan

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.